Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Szanowni Państwo

Zapraszam do udziału w VII edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE), która odbędzie się w dniach 5-7 czerwca 2020 r. Jest to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów, którzy udostępniają społeczeństwu efekty swoich działań. Warto przypomnieć, że zeszłoroczna edycja skupiła prawie 840 atrakcji, które łącznie odwiedziło ponad 156 tysięcy osób.

Udział w DOFE 2020 to znakomita okazja do pokazania, efektów swojej pracy i możliwość nawiązania ciekawych kontaktów. Wystarczy tylko zaprezentować swój projekt i w ciekawy sposób o nim opowiedzieć. 

DOFE to część szerszej kampanii prowadzonej przez Komisję Europejską – #europeinmyregion. Pokazuje ona, jak wiele w całej Europie zrealizowano i realizuje się inicjatyw z europejskim wsparciem. Lista Beneficjentów i ich projektów zamieszczona zostanie na stronach Komisji Europejskiej. A to z kolei szansa, by o Waszym projekcie dowiedzieli się potencjalni klienci, partnerzy, czy też turyści z całej Europy!

Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w ramach DOFE 2020 będziemy promować w dostępnych kanałach informacyjnych, w mediach społecznościowych, na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz w publikacjach i biuletynie MJWPU.

Ponadto Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, jako koordynator akcji, będzie prowadzić kampanię promocyjną w telewizji, w radio, w Internecie oraz na stronie www.dniotwarte.eu, gdzie dzięki wyszukiwarce i mapie wydarzeń odwiedzający bez problemu znajdą Wasz projekt. Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielenia szablony materiałów promocyjnych jak: plakaty i ulotki w wersji elektronicznej.

Zachęcam, abyście Państwo dołączyli do grona współorganizatorów Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.dniotwarte.eu . Tam też znajdziecie więcej szczegółowych informacji m.in.: jak opisać planowaną atrakcję,  czy też jak uzyskać wsparcie promocyjne. Jeżeli zastanawiacie się jak przedstawić swój projekt, służymy pomocą i radą.

Z ramienia MJWPU osobami koordynującymi DOFE są: pani Dorota Obzejta-Żbikowska tel.: (22) 542 22 20, e-mail: d.obzejta@mazowia.eu oraz pani Agnieszka Miękwicz tel.: (22) 542 25 44, e-mail: a.miekwicz@mazowia.eu.

 

Raz jeszcze zapraszam do aktywnego udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich 2020.

 

 

Z wyrazami szacunku 

Mariusz Frankowski

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś