Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Szanowni Państwo

Zapraszam do udziału w VII edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. Dni Otwarte Funduszy Europejskich (DOFE), która odbędzie się w dniach 5-7 czerwca 2020 r. Jest to największa impreza związana z Funduszami Europejskimi skupiająca przedsiębiorczych i dynamicznych beneficjentów, którzy udostępniają społeczeństwu efekty swoich działań. Warto przypomnieć, że zeszłoroczna edycja skupiła prawie 840 atrakcji, które łącznie odwiedziło ponad 156 tysięcy osób.

Udział w DOFE 2020 to znakomita okazja do pokazania, efektów swojej pracy i możliwość nawiązania ciekawych kontaktów. Wystarczy tylko zaprezentować swój projekt i w ciekawy sposób o nim opowiedzieć. 

DOFE to część szerszej kampanii prowadzonej przez Komisję Europejską – #europeinmyregion. Pokazuje ona, jak wiele w całej Europie zrealizowano i realizuje się inicjatyw z europejskim wsparciem. Lista Beneficjentów i ich projektów zamieszczona zostanie na stronach Komisji Europejskiej. A to z kolei szansa, by o Waszym projekcie dowiedzieli się potencjalni klienci, partnerzy, czy też turyści z całej Europy!

Wszystkie wydarzenia, które odbędą się w ramach DOFE 2020 będziemy promować w dostępnych kanałach informacyjnych, w mediach społecznościowych, na stronie internetowej www.funduszedlamazowsza.eu oraz w publikacjach i biuletynie MJWPU.

Ponadto Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej, jako koordynator akcji, będzie prowadzić kampanię promocyjną w telewizji, w radio, w Internecie oraz na stronie www.dniotwarte.eu, gdzie dzięki wyszukiwarce i mapie wydarzeń odwiedzający bez problemu znajdą Wasz projekt. Akcja posiada swój logotyp oraz gotowe do powielenia szablony materiałów promocyjnych jak: plakaty i ulotki w wersji elektronicznej.

Zachęcam, abyście Państwo dołączyli do grona współorganizatorów Dni Otwartych Funduszy Europejskich. Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy na stronie www.dniotwarte.eu . Tam też znajdziecie więcej szczegółowych informacji m.in.: jak opisać planowaną atrakcję,  czy też jak uzyskać wsparcie promocyjne. Jeżeli zastanawiacie się jak przedstawić swój projekt, służymy pomocą i radą.

Z ramienia MJWPU osobami koordynującymi DOFE są: pani Dorota Obzejta-Żbikowska tel.: (22) 542 22 20, e-mail: d.obzejta@mazowia.eu oraz pani Agnieszka Miękwicz tel.: (22) 542 25 44, e-mail: a.miekwicz@mazowia.eu.

 

Raz jeszcze zapraszam do aktywnego udziału w Dniach Otwartych Funduszy Europejskich 2020.

 

 

Z wyrazami szacunku 

Mariusz Frankowski

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych