Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Komisja Europejska zaprasza do udziału w quizie kampanii #EUinMyRegion. Sprawdź swoją wiedzę na temat Europy i wygraj najlepsze europejskie smakołyki.

 

 

Quiz już jest dostępny online od 1 kwietnia do 31 sierpnia 2019 roku. Quiz jest testem wielokrotnego wyboru i składa się z pytań dotyczących regionów europejskich.

 

Ważna informacja

Uczestnicy quizu muszą być pełnoletni i mogą wziąć w nim udział podając ważny i często używany adres e-mail. Uczestnicy, którzy podadzą niedokładne dane osobowe i kontaktowe,  zostaną zdyskwalifikowani.

Aby zostać zwycięzcą quizu, należy poprawnie odpowiedzieć na wszystkie pytania w jak najkrótszym czasie. Raz w miesiącu ogłaszane będą wyniki, a nagrodą w quizie jest kosz z regionalnymi smakołykami z całej Europy.

Zwycięzców będziemy ogłaszać w następujących dniach:

  • 30  kwietnia
  • 31  maja
  • 30  czerwca
  • 31  lipca
  • 31  sierpnia

Informacje o wygranej wysyłane będą na podany adres e-mail. Zwycięzcy mają miesiąc na  przyjęcie nagrody. Jeśli tego nie zrobią, zostaną zdyskwalifikowani.

Nagrody, którą będzie kosz z regionalnymi  smakołykami nie będzie można wymienić na nic innego. Zachęcamy do udziału w quizie o Europie.

 

 

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych