Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Komisja Europejska zaprasza do udziału w quizie kampanii #EUinMyRegion. Sprawdź swoją wiedzę na temat Europy i wygraj najlepsze europejskie smakołyki.

 

 

Quiz już jest dostępny online od 1 kwietnia do 31 sierpnia 2019 roku. Quiz jest testem wielokrotnego wyboru i składa się z pytań dotyczących regionów europejskich.

 

Ważna informacja

Uczestnicy quizu muszą być pełnoletni i mogą wziąć w nim udział podając ważny i często używany adres e-mail. Uczestnicy, którzy podadzą niedokładne dane osobowe i kontaktowe,  zostaną zdyskwalifikowani.

Aby zostać zwycięzcą quizu, należy poprawnie odpowiedzieć na wszystkie pytania w jak najkrótszym czasie. Raz w miesiącu ogłaszane będą wyniki, a nagrodą w quizie jest kosz z regionalnymi smakołykami z całej Europy.

Zwycięzców będziemy ogłaszać w następujących dniach:

  • 30  kwietnia
  • 31  maja
  • 30  czerwca
  • 31  lipca
  • 31  sierpnia

Informacje o wygranej wysyłane będą na podany adres e-mail. Zwycięzcy mają miesiąc na  przyjęcie nagrody. Jeśli tego nie zrobią, zostaną zdyskwalifikowani.

Nagrody, którą będzie kosz z regionalnymi  smakołykami nie będzie można wymienić na nic innego. Zachęcamy do udziału w quizie o Europie.

 

 

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś