Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Trwają konsultacje publiczne dotyczące kształtu polityki spójności w kolejnych latach organizowane przez Komisję Europejską. Zachęcamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami w anonimowej ankiecie dostępnej na stronie www.ec.europa.eu. Jest na to czas do 8 marca.

 

Kto może wziąć udział?

Konsultacje są otwarte dla wszystkich mieszkańców Unii Europejskiej i podmiotów zainteresowanych polityką spójności. Jesteś beneficjentem funduszy unijnych, a może po prostu interesujesz się rozwojem regionu? Zapraszamy do  udziału.

 

Dlaczego warto?

Wyniki konsultacji pomogą w opracowaniu kształtu polityki spójności po 2020 roku. Komisja Europejska przeanalizuje odpowiedzi, które następnie zostaną uwzględnione podczas opracowywania kompleksowych propozycji dotyczących programów unijnych na kolejne lata.

 

Jak wziąć udział w konsultacjach?

Wystarczy wejść na stronę www.ec.europa.eu i wypełnić anonimową ankietę do 8 marca 2018 r.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2020 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych