Wróc do góry
Kliknij, aby rozwinąć
Ikona drukarki - wersja do wydruku
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze Serwis Serwisu Komisji Europejskiej
Nawigacja
Zamknij

Nasze serwisy

Trwają konsultacje publiczne dotyczące kształtu polityki spójności w kolejnych latach organizowane przez Komisję Europejską. Zachęcamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami i spostrzeżeniami w anonimowej ankiecie dostępnej na stronie www.ec.europa.eu. Jest na to czas do 8 marca.

 

Kto może wziąć udział?

Konsultacje są otwarte dla wszystkich mieszkańców Unii Europejskiej i podmiotów zainteresowanych polityką spójności. Jesteś beneficjentem funduszy unijnych, a może po prostu interesujesz się rozwojem regionu? Zapraszamy do  udziału.

 

Dlaczego warto?

Wyniki konsultacji pomogą w opracowaniu kształtu polityki spójności po 2020 roku. Komisja Europejska przeanalizuje odpowiedzi, które następnie zostaną uwzględnione podczas opracowywania kompleksowych propozycji dotyczących programów unijnych na kolejne lata.

 

Jak wziąć udział w konsultacjach?

Wystarczy wejść na stronę www.ec.europa.eu i wypełnić anonimową ankietę do 8 marca 2018 r.

 

Serdecznie zapraszamy!

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2019 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych