Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Zachęcamy do głosowania w 2. Edycji Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Każdy ma powód, aby głosować na projekty, które zmieniają nasze otoczenie, a także aktywizują i integrują mieszkańców. Na przykład jest to rewitalizacja zieleni, remont ulic i chodników, budowa ścieżek rowerowych czy zajęcia rekreacyjne. Zostało 12 dni głosowania, a w puli jest 25 mln zł.

 

 

Czym jest Budżet Obywatelski?

To wydzielona część budżetu Województwa Mazowieckiego, o której przeznaczeniu zdecydują w głosowaniu mieszkańcy.

Czekamy na pomysły zarówno w zakresie budowy czy modernizacji nowych obiektów, jak i realizacji programów społecznych, wydarzeń kulturalnych. Badania profilaktyczne, plac zabaw, ścieżka edukacyjna, piknik rodzinny – to Mazowszanie wspólnie zadecydują, jak zmieni się ich najbliższe otoczenie. To ważne, aby poznać i odpowiedzieć na potrzeby mieszkańców zarówno dużych miast, miasteczek, jak i małych wsi – zachęca Marszałek Województwa Mazowieckiego Adam Struzik.

 

Kto może wziąć udział?

Głosować może każdy mieszkaniec Województwa Mazowieckiego. Warto mieć realny wpływ na rozwój województwa. Głosowanie już trwa od 20 września do 10 października 2021 r. Swoje typy możemy oddać elektronicznie za pomocą interaktywnego formularza dostępnego na stronie bom.mazovia.pl.

Wszelkie niezbędne informacje dotyczące Budżetu Obywatelskiego Mazowsza są dostępne na stronie bom.mazovia.pl

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś