Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

 

Przed Wami najnowsza broszura z cyklu #eFEktUE! Dowiecie się z niej jak Fundusze Europejskie wspomagają walkę z pandemią COVID-19.

Najważniejsze liczby i statystyki prezentujemy w formie przyjaznej infografiki. W tym roku świętujemy też 17-lecie udziału naszego kraju i regionu w Unii Europejskiej, dlatego przedstawiamy Wam jedne z najciekawszych projektów będących przykładem dobrych praktyk i działania #eFEktuUE! Poniżej znajdziecie broszurę w formie PDF do pobrania.

Zapraszamy do lektury!

 

Pliki do pobrania:

Broszura #eFEktUE 1/2021

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych