Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Dnia 30 czerwca br. Zarząd Województwa Mazowieckiego przyjął aktualizację harmonogramu naborów wniosków o dofinansowanie w trybie konkursowym dla Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego na lata 2014-2020 na 2015 rok.

W zaktualizowanym harmonogramie dokonano zmian w zakresie:

  • Wskazania miesięcy, w których otwarte zostaną nabory.
  • Konkurs w ramach Działania 2.1 E-usługi został podzielony na dwa osobne konkursy, dla projektów dot. e-administracja oraz e-zdrowia, wraz ze zmianą alokacji.
  • W ramach konkursu w ramach Działania 4.2 Efektywność energetyczna, z listy beneficjentów zostały usunięte zakłady opieki zdrowotnej i podmioty lecznicze działające w publicznym systemie ochrony zdrowia – zakontraktowane z NFZ.
  • Usunięcie konkursu w ramach Działania 4.3.2 Mobilność miejska w ramach ZIT dla projektów dotyczących parkingów „Parkuj i jedź i konkursu z Działania 10.1.2 Edukacja ogólna w ramach ZIT dla projektów dotyczących wsparcia kształcenia ogólnego, a realizowanych w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Konkursy zostały przesunięte na 2016 rok.
  • Zmiana terminu naboru wniosków dla projektów w ramach Działania 5.1 Dostosowanie do zmian klimatu dla projektów dotyczących wzmocnienia potencjału ochotniczych straż pożarnych. Termin naboru został przesunięty z III kwartału na październik 2015 r.

Zobacz aktualny harmonogram naborów wniosków.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś