Przejdź do menu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Kliknij, aby wrócić na stronę główną Strona Samorządu Województwa Mazowieckiego - Przejdź na stronę Serwis Serwisu Komisji Europejskiej - Przejdź na stronę
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

W ramach tegorocznych naborów na wnioskodawców czeka ponad MILIARD złotych.  Jakie inwestycje znajdą dofinansowanie? Kto dostanie środki? Czy nadal warto realizować projekty w partnerstwie i czy niskoemisyjność się opłaca? Jak tworzyć kolejne miejsca pracy i podnieść kwalifikacje naszych pracowników?

Wiele z tych pytań pojawia się w naszych głowach. Z początkiem roku, zapewne z większą  energią, zapałem planujemy dalszy rozwój, szukając środków na inwestycje. Zapraszamy Państwa do  naszego Biuletynu, w którym opisaliśmy obszary, które będziemy finansować w 2017 roku ze środków RPO WM 2014-2020!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś
Pomóż nam poprawić nasz serwis

Wydatek współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020 oraz ze środków budżetu województwa mazowieckiego.

2023 © Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych