Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Strefa Gry o M. zaprasza 4 września na Dożynki Województwa Mazowieckiego odbywające się na Stadionie OKS w Otwocku.
Startujemy o godzinie 12:00. Zapraszamy do wspólnej edukacji w obszarze Funduszy Europejskich!

Jeśli masz pomysł na firmę lub szukasz finansów dla Twojej gminy, ale brakuje Ci funduszy odwiedź Strefę Gry o M. Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych na ok. 300 m2 powierzchni zapewni Ci konsultantów informujących o możliwościach aplikowania o środki unijne. Żeby poznać ten proces od strony praktycznej możesz wziąć udział także w wielkoformatowej plenerowej grze planszowej Mazopolis, w ramach której wcielisz się w rolę potencjalnego beneficjenta Funduszy Europejskich. Poznasz wszystkie obszary finansowania – od działań wspierających małe i średnie przedsiębiorstwa, przez rozwój miast, gmin, powiatów, po projekty edukacyjne i wzmacniające rynek pracy.

Przyjdź z całą swoją rodziną. W ramach Strefy Gry o M. przewidzianych jest mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dla dorosłych, m.in.: konkursy z nagrodami, pokazy klauna–bańkarza i iluzjonisty, kurs pierwszej pomocy, gra w boule, przeciąganie liny i zabawa przy użyciu siłomierza młota.

Plakat dożynek Województwa Mazowieckiego

Więcej informacji o dotacjach unijnych na stronie www.funduszedlamazowsza.eu

Kolejna możliwość zagrania w plenerową wielkoformatową grę Mazopolis już w najbliższy weekend – 10 września w Bulkowie podczas Samorządowego Turnieju Piłki Nożnej i 11 września w Węgrowie na Mazowieckim Święcie Chleba.

Kontakt do organizatora strefy gry o M:

Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych

Wydział Informacji i Szkoleń Beneficjentów

tel. 22 542 23 45, 22 542 25 30

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś