Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już 14-15 listopada spotkamy się ponownie w Warszawie, aby rozmawiać o roli Unii Europejskiej w rozwoju regionu, potrzebach i inspiracjach na przyszłość. Wszystko to podczas 13. Forum Rozwoju Mazowsza #FenomenUE odbywającego się pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Mazowieckiego. Z przyjemnością informujemy, że Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce również po raz kolejny objęło patronatem honorowym to wielkie święto funduszy europejskich.

 

 

  1. Forum Rozwoju Mazowsza #FenomenUE

Wszyscy korzystamy z efektów członkostwa Polski w Unii Europejskiej i to jest właśnie #FEnomenUE. Pod takim hasłem odbędzie się 13. Forum Rozwoju Mazowsza w dniach 14-15 listopada w Centrum Konferencyjnym Legia w Warszawie. Wydarzenie organizuje Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych. W programie tegorocznej edycji m.in.:

  • 15 inspirujących debat z udziałem ekspertów z różnych obszarów,
  • 4 strefy tematyczne: Tropy Europy, Eko, Aktywni oraz Fundusze Europejskie,
  • interaktywne przestrzenie do wymiany wiedzy i doświadczeń współtworzone we współpracy z beneficjentami unijnych środków,
  • warsztaty, symulacje, pokazy i prezentacje,
  • konsultacje eksperckie i networking.

To jednak nie wszystko! Podczas Forum odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu Lider Zmian Funduszy Europejskich, w którym mieszkańcy Mazowsza oraz eksperci wyróżnią projekty dofinansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

 

Chcesz współtworzyć tegoroczną edycję wydarzenia?

Do 6 października trwa nabór Partnerów 13. Forum Rozwoju Mazowsza.  Do współtworzenia wydarzenia zapraszamy przedstawicieli administracji, biznesu, sektora naukowego i pozarządowego. Zachęcamy do zgłaszania propozycji aktywności!

 

Bądź na bieżąco z informacjami o 13. Forum Rozwoju Mazowsza #FenomenUE

Zachęcamy do śledzenia aktualności strony www.forumrozwojumazowsza.pl oraz profilu Forum Rozwoju Mazowsza w mediach społecznościowych (Facebook oraz Linkedin).

 

A tak było podczas ostatniej edycji wydarzenia!

Ostatnia edycja odbyła się w dniach  6-7 grudnia 2022 roku pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego, Ministerstwa Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Ideę Forum wspierał również Europejski Komitet Regionów. Wydarzenie współtworzyło ponad 90 ekspertów i przeszło 40 organizacji reprezentujących administrację, biznes, sektor naukowy i pozarządowy. Z szerokiej oferty debat, warsztatów, prezentacji i pokazów w ramach trzech stref tematycznych – Strefy Rozwoju Mazowsza, Strefy Zdrowia oraz Strefy Młodych skorzystało ponad 1,1 tys. osób na miejscu wydarzenia, a kolejne śledziły transmisję prowadzoną na żywo w internecie.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś