Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Już wkrótce rozpocznie się najważniejsze dwudniowe 13. Forum Rozwoju Mazowsza. Bezpłatne wydarzenie dostarczy uczestnikom ciekawe i merytoryczne debaty z ekspertami z różnych obszarów. Nie zabraknie aktualnych tematów, a interaktywna przestrzeń współtworzona będzie m.in. przez beneficjentów funduszy europejskich. Obecna będzie administracja, kultura, biznes, świat nauki i najnowszych technologii, a także sektor pozarządowy. Dodatkowo poznamy Lidera Zmian Funduszy Europejskich 2023. Nie może Cię tam zabraknąć. Spotkajmy się już 14-15 listopada w Centrum Konferencyjnym Legia Warszawa. Zarejestruj się już dziś na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl

 

Grafika przedstawia napis Zarejestruj się na 13. Forum Rozwoju Mazowsza! W tle widać mężczyznę, który swoją postawą zaprasza na wydarzenie.

 

Dlaczego warto przyjść?

Forum Rozwoju Mazowsza to wyjątkowy czas spotkań przedstawicieli różnych sektorów, korzystających ze wsparcia funduszy europejskich. Oprócz inspirujących rozmów z ekspertami na tematy związane np. z transformacją energetyczną, kulturą w obliczu wyzwań współczesności czy roli transportu w rozwoju lokalnym, w agendzie Forum znajdą się cztery strefy tematyczne: Eko, Aktywni, Tropy Europy oraz Fundusze Europejskie. Debaty będą prowadzone na dwóch scenach.

Wydarzenie organizuje Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych pod honorowymi patronatami Marszałka Województwa Mazowieckiego oraz Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Dodatkowo Forum Rozwoju Mazowsza odbędzie się ze wsparciem Europejskiego Komitetu Regionów.

Patroni medialni: Radio Rekord, Telewizja Dami, portal cozadzien.pl, 7 Dni Tygodnik Regionalny, Magazyn Opinii Ziemi Ciechanowskiej – Puls Ciechanowa, Radio Płońsk, Życie Żyrardowa, portal Teraz Środowisko, TV Ciechanów, Agencja Informacyjna Newseria, Portal #Petro News, Dziennik Warto Wiedzieć

 

13. Forum Rozwoju Mazowsza #FenomenUE

Wszyscy korzystamy z efektów członkostwa Polski w Unii Europejskiej i to jest właśnie #FEnomenUE. Pod takim hasłem odbędzie się 13. Forum Rozwoju Mazowsza w dniach 14-15 listopada w Centrum Konferencyjnym Legia w Warszawie.  W programie tegorocznej edycji m.in.:

  • 15 inspirujących debat z udziałem ekspertów z różnych obszarów,
  • 4 strefy tematyczne: Tropy Europy, Eko, Aktywni oraz Fundusze Europejskie,
  • interaktywne przestrzenie do wymiany wiedzy i doświadczeń współtworzone we współpracy z beneficjentami unijnych środków,
  • warsztaty, symulacje, pokazy i prezentacje,
  • konsultacje eksperckie i networking.

To jednak nie wszystko! Podczas Forum odbędzie się rozstrzygnięcie konkursu Lider Zmian Funduszy Europejskich, w którym mieszkańcy Mazowsza oraz eksperci wyróżnią projekty dofinansowane ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

 

Zarejestruj się już dziś

Krótki formularz do rejestracji dostępny jest na stronie www.forumrozwojumazowsza.pl, zapoznaj się też z programem wydarzenia https://forumrozwojumazowsza.pl/program-13-edycja-forum-rozwoju-mazowsza/. Zachęcamy też do śledzenia aktualności zamieszczanych w mediach społecznościowych.

 

Do zobaczenia 14-15 listopada w Warszawie!

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś