Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

Do 16 stycznia 2020 r. można oddać głos w konkursie Top Event 2019 r. Celem konkursu jest nagrodzenie najlepszego, zrealizowanego w minionym roku, wydarzenia związanego z event marketingiem. Zachęcamy do głosowania na 10. Forum Rozwoju Mazowsza, które od lat promuje wykorzystanie funduszy europejskich na Mazowszu.

 

Jak zagłosować?

Głosowanie jest internetowe, pod linkiem: https://forumbranzyeventowej.pl/top-event-2019/ 10. Forum Rozwoju Mazowsza. Głos może być oddany jeden raz przez każdego użytkownika Internetu zidentyfikowanego na podstawie adresu IP i plików cookie.

 

 Dla Rozwoju Mazowsza

Główną ideą Forum Rozwoju Mazowsza jest zaprezentowanie efektów realizowanych projektów współfinansowanych z funduszy europejskich, a także ich wpływu na rozwój regionu w obszarach zgodnych z zakresem wsparcia Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Dwudniowe wydarzenie to m.in. wnioskodawcy z obszaru medycyny, biznesu i nauki, administracji samorządowej, a także organizacji pozarządowych. Podczas Forum dla wszystkich chętnych zorganizowane są ciekawe debaty, prezentacje dobrych praktyk, innowacji technologicznych, czy inspirujących rozwiązań edukacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem możliwości jakie dają nam fundusze europejskie.

Beneficjenci środków unijnych mają swój wkład w rozwój Mazowsza, a wszyscy sympatycy Forum mogą uczestniczyć w aktywnościach zarówno bezpośrednio, jak i śledzić je w czasie rzeczywistym w Internecie.

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś