Przejdź do menu Przejdź do treści strony Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do stopki Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu Zmień rozmiar tekstu konkrast ikona Włącz podkreślenie linków Wyłącz podkreślenie linków
Kliknij, aby zobaczyć możliwe ustawienia
Kliknij, aby wydrukować stronę
Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do newslettera!
Serwis Regionalnego Programu Województwa Mazowieckiego Mazowsze serce Polski Flaga Unii Europejskiej
Nawigacja
Zamknij okno z submenu

Nasze serwisy

1 maja 2004 r. rozpoczął się zupełnie nowy rozdział w naszej historii, rozdział pod hasłem #eFEktUE. Pod tym hasztagiem pokazujemy Wam jak bardzo Mazowsze rozwija się dzięki Funduszom Europejskim.

W maju prowadzimy kampanię informacyjno-promocyjną na temat 18-lecia w UE:

#eFEktUE w radiu

Od 2 do 15 maja usłyszycie nas w radio. Spot będzie emitowany w Eska Warszawa, Eska Rock, SuperNova, Radio Kolor, Pogoda, Rekord Radom, Rock Warszawa i Złote Przeboje.

 

#eFEktUE na tablicach outdoorowych

Od 1 do 15 maja zobaczycie nas w METRZE, wewnątrz wagonów w ramkach i na wybranych stacjach na metroboardach. Stworzyliśmy dwie wizualizacje, bo chcemy podkreślić, że dzięki Funduszom Europejskim Mazowsze jest ZDROWSZE i KLIMATyczne.

 

 

 

Przez cały maj w wybranych AUTOBUSACH jeżdżących po Ciechanowie, Mińsku Mazowieckim i po Warszawie oraz w TRAMWAJACH będą zawieszone plakaty, w których podsumowujemy 18-lecie Funduszy Europejskich i realizację projektów w różnych obszarach życia społeczno-gospodarczego Mazowsza.

 

 

Również w maju po Płocku, Ostrołęce, Radomiu, Siedlcach, Legionowie, Wołominie i Grodzisku Mazowieckim będą jeździły autobusy, które na tyłach będą miały wyklejone reklamy dotyczące 18-lecia funduszy europejskich. Podążaj za okiem😉

#eFEktUE w prasie

18 lat to szmat czasu, a dla nas, jako państwa członkowskiego, to czas realizacji wielu projektów z różnych dziedzin. Chcemy Wam przedstawić wybrane z nich te,  które miały znaczący wpływ na rozwój Mazowsza i jego mieszkańców. Prezentujemy je w INSERCIE, który ukaże się w tygodniku Polityka 4 maja 2022 r.  

 

 

Oprócz tego w naszych mediach społecznościowych na Facebooku, Instagramie , YouTube, Twitter regularnie prezentujemy projekty, które z sukcesem wykorzystują fundusze europejskie. Wszystkie posty zawierają hasztag #eFEktUE i są publikowane w podobnej wizualizacji, która jest częścią kreacji kampanii.

 

 

Czy treść na tej stronie była pomocna? Zgłoś